Sütyen Modelleri 2017

 

Kadın iç giyiminde olmazsa olmaz parçalardan olan sütyen, titiz bir seçim gerektirir. Seçilecek sütyenin vücut tipinize uygun olması ve kıyafet ile bütünlük göstermesi, daha iyi bir görünüm kazanmanız için oldukça önemlidir. Etkileyici görüntünüzü tamamlarken göğüslerin deforme olmasını da engelleyen sütyen, doğru tercihte bulunulması halinde sarkmaların önüne geçerek göğüslere sağlıklı bir form kazandırır.


Çok büyük göğüslere sahip olan kadınlar, toparlayıcı sütyen modellerinden yararlanabilir. Büyük göğüslü kadınların en büyük şikayetlerinden biri ise, göğüslerinin yayılması ve olduğundan büyük görünmesidir. Toparlayıcı sütyen modelleri ile göğüslerinizi toparlayabilir ve don derece düzgün görünmelerini sağlayabilirsiniz. NBB sütyen ve Orkide sütyen, en çok tercih edilen sütyen markaları arasında yer almaktadır.


Sütyen modelleri arasında destekli ve desteksi olanları bulunmaktadır. Küçük göğüslü kadınlar, daha büyük bir görüntü elde etmek için genelde destekli sütyenleri tercih etmekte. Destekli sütyen, cup kısmının sünger yardımıyla dolgunlaştırılmış halidir ve alttan destek sağladığı için göğüslerin daha dolgun ve daha dik görünmelerini sağlar. Sütyen modelleri arasında, sırt kısmı şeffaf olanları bulunmaktadır. Sırt dekolteli bir elbise giyecekseniz, estetik bir görüntü oluşturmak için sırtı şeffaf olan sütyen modellerini tercih edebilirsiniz. Straplez elbise giymeyi seviyorsanız, bunlarla uyum sağlayan sütyen modellerinden tercih edebilirsiniz. Beyaz, siyah ve ten rengi sütyenler, her kadının çamaşır dolabında mutlaka bulunması gerekmektedir. Onun dışında, günlük hayatta kullanmak için renkli desenlere sahip, farklı modellerde üretilen sütyenleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Sütyen fiyatları ve modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.
₺28,90 KDV Dahil
₺35,90 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺34,90 KDV Dahil
₺43,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
₺24,90 KDV Dahil
₺42,00 KDV Dahil
%41 İndirim
%41İndirim
Yeni Ürün
₺34,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺34,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
₺29,90 KDV Dahil
₺35,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1