Sipariş iptali, iade ve değişimler

Siparişimden/Üründen vazgeçmek istiyorum, nasıl iptal edebilirim?
Sipariş ettiğiniz ürünü elinize geçmeden iptal etmek istiyorsanız bir talep oluşturarak departmanlar seçeneğinden "İade Etmek / Değiştirmek İstiyorum" seçeneğini seçerek tarafımıza bildirebilirsiniz.


Siparişiniz elinize ulaşmış ve iptal etmek istiyorsanız:
Anlaşmalı ARAS KARGO ile tekrar ürünü Yeşilbayır Mah. Yunus Emre Cad. 5/A Mamak/Ankara adresine gönderiniz. Promosyonlu ürünler alındığında, ürünle birlikte mutlaka promosyonu da gönderilmelidir. Aksi taktirde iptal işleminiz yapılmayacaktır.

 

Siparişiniz elinize ulaştı ve kısmi iade yapmak istiyorsanız: 
İade edeceğiniz ürünü anlaşmalı ARAS KARGO ile Yeşilbayır Mah. Yunus Emre Cad. 5/A Mamak/Ankaraadresine gönderiniz. İade bilgisini mutlaka "İade Etmek / Değiştirmek İstiyorum" departmanını seçerek tarafımıza talep olarak gerekmektedir. Kısmi iadelerde kargo ücreti iade edilmeyeceği unutulmamalıdır. Ayrıca iade edilen ürün/ürünlerin toplam bedeli, ilgili siparişin toplam tutarından düşüldüğünde, kalan meblağ KARGO ÜCRETSİZ olan 75 TL altında kaldığında; iade tutarından kargo ücreti düşülerek, kalan meblağ iade edilir.

 

İptal ettiğim siparişin ücretini nasıl alırım?
İade işlemi tamamlandıktan sonra eğer kredi kartı ile ödeme yapmışsanız iadeniz 2 (iki) iş günü içerisinde bankanıza bildirilir. Kredi kartı iadelerinde iadeler bankanız kurallarına göre iade edilir. Eğer taksitli alışveriş yaptıysanız bankanız bu işlemi her ay taksitler oranında yapabilir.

Diğer ödeme kanallarını kullanmış iseniz İptal işleminden 2 (iki) iş günü sonrasında hesabınıza iade edilir.

 

Ürünü Nasıl Değiştiririm?
Ürününüzü sebep belirtmeksizin on gün içerisinde herhangi bir kargo ücreti ödemeden değiştirebilirsiniz. Gönderimler mutlaka anlaşmalı ARAS KARGO ile yapılmalıdır. Aksi durumda Mark Lab kargo ücretini ödemez. 


Değişim yapmak istediğiniz ürün ve değişimini yapmak istediğiniz ürünü bir talep oluşturarak tarafımıza bildiriniz. Değişim için Yeşilbayır Mah. Yunus Emre Cad. 5/A Mamak/Ankara adresini kullanınız. 

 

Ürün Arızalı Çıktı Ne Yapmalıyım?
Aldığınız ürün arızalı çıkması durumunda "Kusurlu Ürün Geldi" departmanını seçerek tarafımız bir talep gönderiniz. Bazı markalar arıza prosüdürü için direk teknik servislerine gönderimi kabul etmektedirler. Müşteri temsilcimiz size yol gösterecektir.

 

Kapsam Dışı Sözleşmeler - Bu Yönetmelik hükümleri; 
a) Hijyenik ürünlerin hiçbir sebebple iadesi yoktur.(ambalajı açılmış kedi yada köpeğinizin bedenine temas etmiş olması)
b) İç Çamaşırları
c) Tırnak makası, fırçe, tarak gibi kolay kontaminasyona uygun ürünler( Ambalajı açılmasa dahi!)
d) Tek kullanımlık ürünler.
e) Göz, kulak damlası gibi ağızı açıldıktan sonra kullanım süresi olan ürünler.
f) Külotlar ve pedler.